«    Leden 2015    »
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Akce » Ples, plesy

 datum  akce  město  místo konání čas
7.2.2015 
19:00

Farní ples

7.2.2015 - 19:00
KD
Kelč, 756 43 Kelč
web: www.kelc.cz
7.2.2015 
20:00

Farní ples

7.2.2015 - 20:00
KD
Lidečko
7.2.2015 
20:00

Farní ples

7.2.2015 - 20:00
Střelnice
Uherský Ostroh
7.2.2015 

Hanácké bál

7.2.2015
sportovní hala
Tovačov
7.2.2015 

Hanácký bál

7.2.2015
sportovní hala
Tovačov
7.2.2015 

Hasičský bál

7.2.2015
sokolovna
Rozstání
7.2.2015 

Hasičský bál – Svatý Štěpán

7.2.2015

Brumov - Bylnice
7.2.2015 

Hasičský bál 

7.2.2015
pohostinství MIRE
Hoštice
7.2.2015 
20:00

Hasičský maškarní bál

7.2.2015 - 20:00
sokolovna
Bozkov
7.2.2015 

Hasičský ples

7.2.2015
Restaurace U Krbů
Albrechtice nad Orlicí
7.2.2015 

Hasičský ples

7.2.2015
KD Poštorná
Břeclav
7.2.2015 
20:00

hasičský ples

7.2.2015 - 20:00
KD
Jemnice
7.2.2015 

Hasičský ples

7.2.2015
KD
Lichnov
7.2.2015 

Hasičský ples

7.2.2015

Mělník - Bydžovská Lhotka
7.2.2015 

Hasičský ples

7.2.2015
sokolovna
Nové Město nad Metují
7.2.2015 
19:00

Hasičský ples

7.2.2015 - 19:00
KD K-TRIO
Dr. Martínka 4, Ostrava
web: www.kzoj.cz/cz/page-akce/hasicsky-ples/?akce=6834

Více informací:
pořádá Sbor dobrovolných hasičů Ostrava-Zábřeh
7.2.2015 

Hasičský ples

7.2.2015

Ostředek
7.2.2015 
20:00

Hasičský ples

7.2.2015 - 20:00
KD Travčice
Travčice 150, 41201 Travčice
web:
7.2.2015 

Hasičský ples

7.2.2015

Třeština
7.2.2015 

Hasičský ples

7.2.2015
Kulturní zařízení na Sychrově ve Vsetíně
Vsetín
« předchozích 10 | strana 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  | dalších 10 »



další akce ›
 datum akce město místo konání
31.1.2015

11. Házenkářský ples

31.1.2015 - 19:00
Masarykovo divadlo
Jičín
31.1.2015

18. CHARITNÍ PLES

31.1.2015 - 20:00
Dům kultury Milevsko
Milevsko
31.1.2015

23. Reprezentační ples města J. Hradec

31.1.2015
KD Střelnice
Jindřichův Hradec
31.1.2015

24. Reprezentační ples Jednota

31.1.2015 - 19:00

Český Krumlov
31.1.2015

38. valašský bál

31.1.2015

Nový Hrozenkov
31.1.2015

7. Reprezentační Česko - Německý Ples 2015

31.1.2015 - 20:00
Měšťanská beseda
Plzeň
31.1.2015

Alfa Protivanov

31.1.2015
KD
Malé Hradisko
31.1.2015

Bal PZKO

31.1.2015
PZKO
Písečná
31.1.2015

Castellum - Ples ve stylu gotiky aneb Noc na Karlštejně

31.1.2015
zámek Holešov
Holešov
31.1.2015

Country bál

31.1.2015 - 19:30
KD K-Trio
Ostrava
31.1.2015

Country bál

31.1.2015 - 19:00
KD K-TRIO
Ostrava-Hrabůvka
31.1.2015

Čtvrtý mlýnský zabijačkový ples

31.1.2015 - 20:00
hotel Třebovický mlýn
Ostrava
31.1.2015

Děkanátní ples

31.1.2015 - 20:00

Bílovec
31.1.2015

Dětský karneval

31.1.2015 - 14:00
KD
Tatobity
31.1.2015

Dětský karneval

31.1.2015 - 13:00
společenský sál
Dolní Kralovice
31.1.2015

Dětský maškarní karneval s Pavlem Novákem

31.1.2015 - 15:00
Dělnický dům
Studénka
31.1.2015

dětský maškarní ples  

31.1.2015 - 15:00

Hošťálkovice
31.1.2015

Dětský maškarní ples ve 14 hod.,OÚ Suchdol s MŠ Suchdol

31.1.2015
KD
Suchdol
31.1.2015

Divadelní bál D.S. J. N. Štěpánka

31.1.2015 - 19:00
Měšťanská restaurace
Chrudim
31.1.2015

Divadelní ples

31.1.2015
sokolovna
Týn nad Vltavou
31.1.2015

Dračí ples

31.1.2015 - 20:00
sokolovna Kojetín
Kojetín
31.1.2015

Dračí ples 2015

31.1.2015 - 20:00
Otrokovická Beseda
Otrokovice
31.1.2015

Hasičský bál

31.1.2015 - 20:00
Srlín
Bernartice
31.1.2015

Hasičský bál

31.1.2015

Řepeč
31.1.2015

Hasičský bál

31.1.2015 - 20:00
Stádlec
Stádlec
31.1.2015

Hasičský bál

31.1.2015 - 20:00
Hotel Zámek
Velká Bystřice
31.1.2015

Hasičský bál

31.1.2015 - 20:00
KD Chlum
Chlum u Rakovníka
31.1.2015

Hasičský bál

31.1.2015
sokolovna
Sloupnice
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015
Sokolovna v Březně
Březno u Mladé Boleslavi
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015
společenský dům
Hodslavice
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015 - 20:00
DK Beseda
Hrádek nad Nisou  
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015 - 20:00
KD Chválenice
Chválenice
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015 - 20:00
Společenské centrum
Jesenice u Prahy
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015 - 20:00
Sokolovna
Kobylí
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015
Katolický dům
Lubina
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015 - 20:00
KD OÚ Lučice
Lučice
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015

Malá Hraštice
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015 - 19:00
sokolovna
Metylovice
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015 - 20:00
Počenice
Morkovice
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015
Pellyho domy
Police nad Metují
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015
orlovna
Pozořice
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015
KD
Slabčice
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015 - 20:00
společenský dům
Solnice
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015 - 20:00
KD
Stehelčeves
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015 - 20:00
sokolovna
Zbraslavice
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015
KD
Čistá
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015 - 20:00
sál hotelu Pivovar
Davle
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015

Jedlí
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015
KD Zahořany
Kovářov
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015

Třebč
31.1.2015

Hasičský ples

31.1.2015 - 20:00
KD
Velký Újezd
31.1.2015

Hasičský ples SDH Budětsko

31.1.2015
KD Jesenec
Jesenec
31.1.2015

Hasičský ples SDH Nezdice na Šumavě

31.1.2015
KD
Nezdice na Šumavě
31.1.2015

Hasičský ples SDH Preice

31.1.2015
Hospoda U Škrpálu
Prčice
31.1.2015

Hasičský ples SDH Purkarec

31.1.2015
hostinec U Janátů
Hluboká nad Vltavou
31.1.2015

Hasičský ples 

31.1.2015 - 20:00
Sál  „U Tisu“
Jamné nad Orlicí
31.1.2015

Házenkářský ples

31.1.2015 - 20:00
Společenské centrum
Rožmitál pod Třemšínem
31.1.2015

Házenkářský ples

31.1.2015
Masarykovo divadlo
Valdice
31.1.2015

III. ples BK Děčín

31.1.2015 - 19:00

Děčín
31.1.2015

Jevišovická jitrnice – 11. ročník

31.1.2015 - 17:00
Sýpka Jevišovice
Jevišovice
31.1.2015

Kesťanský ples

31.1.2015 - 20.00
KD
Vídeň u Velkého Meziříčí
31.1.2015

Krojovaný miniples

31.1.2015 - 20:00
orlovna
Šlapanice
31.1.2015

Krojovaný ples

31.1.2015
KD
Hlohovec
31.1.2015

Krojový ples

31.1.2015 - 20:00
Sál kulturního domu
Bořetice
31.1.2015

Krojový ples

31.1.2015
KD Hlohovec
Valtice
31.1.2015

Krojový ples

31.1.2015
KD Velké Bílovice
Velké Bílovice
31.1.2015

Krojový ples s představením nového krále

31.1.2015 - 19:00
Klub sportu a kultury Vlčnov
Vlčnov
31.1.2015

Krojový ples Valtické krojované společnosti

31.1.2015 - 20:00
KD Hlohovec
Hlohovec
31.1.2015

Lidový ples

31.1.2015
KD
Tichá
31.1.2015

Maškarní ples

31.1.2015 - 20:00
Sokolovna
Brumovice
31.1.2015

Maškarní ples

31.1.2015

Vysočany
31.1.2015

Maškarní ples pro děti

31.1.2015 - 14:00
tělocvična ZŠ
Sudice
31.1.2015

Maturitní ples

31.1.2015
Společenský dům Prostějov
Prostějov
31.1.2015

Maturitní ples Gymnázia Hranice

31.1.2015 - 19:00
sokolovna Hranice
Hranice
31.1.2015

Maturitní ples Gymnázia Ivana Olbrachta Semily

31.1.2015 - 20:00
Kulturní centrum Golf
Semily
31.1.2015

Maturitní ples Gymnázia V.Hlavatého Louny

31.1.2015 - 20:00
KD
Louny
31.1.2015

Maturitní ples Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice 4.A

31.1.2015 - 20:00
KD
Litoměřice
31.1.2015

Maturitní ples SPŠ – třídy E4 + L4

31.1.2015 - 19:00
Městský dům
Přerov
31.1.2015

Maturitní ples třídy 4. S VOŠ, SPŠ a SOŠ řemesel a služeb

31.1.2015
KD
Strakonice
31.1.2015

Mažoretky Dejna ples

31.1.2015
KD
Ždánice
31.1.2015

Městský ples

31.1.2015 - 20:00
sokolovna
Slavičín
31.1.2015

Městský ples

31.1.2015
KD Stříbro
Stříbro
31.1.2015

Myslivecký ples

31.1.2015
Myslivna
Branišovice
31.1.2015

Myslivecký ples

31.1.2015 - 20:00

Dlouhá Lhota
31.1.2015

Myslivecký ples

31.1.2015 - 20:00

Dřevohostice
31.1.2015

Myslivecký ples

31.1.2015 - 20:00
Music Hall Hejtman
Chlum u Třeboně
31.1.2015

Myslivecký ples

31.1.2015

Karolinka
31.1.2015

Myslivecký ples

31.1.2015

Louka
31.1.2015

Myslivecký ples

31.1.2015
KD
Mošnov
31.1.2015

Myslivecký ples

31.1.2015
sokolovna
Osek nad Bečvou
31.1.2015

Myslivecký ples

31.1.2015

Velké Přílepy
31.1.2015

Myslivecký ples

31.1.2015

Velký Ořechov
31.1.2015

Myslivecký ples

31.1.2015 - 20:00
KD Veselíčko
Veselíčko
31.1.2015

Myslivecký ples

31.1.2015 - 20:00

Dřevohostice
31.1.2015

Myslivecký ples Měšín

31.1.2015

Střítež
31.1.2015

Myslivecký ples v Novém Malíně

31.1.2015

Nový Malín
31.1.2015

Myslivecký večírek

31.1.2015
hostinec U Čendy
Hodoňovice
31.1.2015

Obecní bál

31.1.2015
hotel Beskyd
Trojanovice
31.1.2015

Obecní ples

31.1.2015
KD
Bludov
31.1.2015

Obecní ples

31.1.2015

Bohuňovice
31.1.2015

Obecní ples

31.1.2015 - 20:00
v sále Hospody u Václava
Bukovka
31.1.2015

Obecní ples

31.1.2015
Sokolovna Mostkovice
Mostkovice
31.1.2015

Obecní ples

31.1.2015

Třeština
31.1.2015

Obecní ples “Chornické bál”

31.1.2015 - 20:00

Jevíčko
31.1.2015

Obecní ples Želeč

31.1.2015 - 20:00
KD
Želeč
31.1.2015

Ples ANO 2011

31.1.2015
Clarion Congress Hotel
Olomouc
31.1.2015

Ples Baráčníků

31.1.2015
sál Březovice
Bělá pod Bezdězem
31.1.2015

Ples Farnosti

31.1.2015
KD
Hodonín
31.1.2015

PLES FOTBALISTŮ

31.1.2015 - 20.00
Kodymův národní dům
Opočno
31.1.2015

Ples fotbalistů FC Boskovice

31.1.2015 - 20:00
Zámecký skleník
Boskovice
31.1.2015

Ples Gymnázium Čajkovského 4. A + 6. D

31.1.2015
Výstaviště Flora
Olomouc
31.1.2015

Ples Hella Autotechnik s.r.o.

31.1.2015 - 20:00
KD
Mohelnice
31.1.2015

Ples letecká škola - P.Řehák

31.1.2015 - 20:00
zábavní centrum Zálabí
Dvůr Králové nad Labem
31.1.2015

Ples města Vrchlabí

31.1.2015 - 20:00
KD Střelnice
Vrchlabí
31.1.2015

Ples Mysliveckého sdružení

31.1.2015

Sedlejov
31.1.2015

Ples nadace

31.1.2015 - 20:00
Městské divadlo
Chomutov
31.1.2015

Ples obce Kozlany

31.1.2015
KD
Kozlany
31.1.2015

Ples Ostrého Roháče

31.1.2015 - 19:30
KD
Kamenice nad Lipou
31.1.2015

Ples POHODÁŘI

31.1.2015 - 20:00
KD Libina
Libina
31.1.2015

Ples SDH Nosetín

31.1.2015 - 20:00
Chyšky
Chyšky
31.1.2015

Ples SDH Vrchotice

31.1.2015
Sál Na Františku
Vrchotice
31.1.2015

Ples SDH  Lužná      

31.1.2015

Lužná
31.1.2015

Ples seniorů

31.1.2015 - 20:00
KD
Klášterec nad Ohří
31.1.2015

Ples seniorů

31.1.2015

Klášterec nad Ohří
31.1.2015

Ples seniorů

31.1.2015 - 19:30
Klub kultury
Uherské Hradiště
31.1.2015

Ples SK Lipová

31.1.2015
KD Lipová
Lipová
31.1.2015

Ples Skautského střediska Polárka Kroměříž

31.1.2015
společenský sál SŠHS
Kroměříž
31.1.2015

Ples SRPŠ

31.1.2015

Rohatec
31.1.2015

Ples stavařů

31.1.2015 - 20:00

Třemošice
31.1.2015

Ples TJ SOKOL

31.1.2015

Majetín
31.1.2015

Ples v rytmu swingu

31.1.2015 - 19:00
KD Dubňany
Dubňany
31.1.2015

Ples zahrádkáři

31.1.2015

Sezemice
31.1.2015

Ples Zdravotně Postižených

31.1.2015
Sokolovna Leština
Zábřeh
31.1.2015

Ples ZŠ a sdružení rodičů

31.1.2015 - 20:00
KD
Kelč
31.1.2015

Ples ZŠ Hornická

31.1.2015 - 20:00
KD
Hlučín
31.1.2015

Pleskoles

31.1.2015

Náměšť nad Oslavou
31.1.2015

Reprezentační ples

31.1.2015 - 20:00
Zámecký sál Mikulov
Mikulov
31.1.2015

Reprezentační ples Dance Studia Starlight

31.1.2015 - 20:00
kongresové centrum Zlín
Zlín
31.1.2015

Reprezentační ples fy BERAN JIŘÍ s.r.o.

31.1.2015 - 18:00
Trutnov, Národní dům
Trutnov
31.1.2015

Reprezentační ples hotelu Imperial - Slavíme 111 let

31.1.2015
MaMaison Imperial Hotel
Ostrava
31.1.2015

Reprezentační ples města

31.1.2015 - 19:00
KD
Veselí nad Moravou
31.1.2015

Reprezentační ples města Mikulov

31.1.2015 - 20:00
zámecký sál
Mikulov
31.1.2015

Reprezentační ples Mikroregionu Slušovicko

31.1.2015 - 19.00
Nová Sokolovna
Slušovice
31.1.2015

Rockový ples Ex-trémistů

31.1.2015
Parkhotel Smržovka
Smržovka
31.1.2015

Rodičovský ples ZŠ A. Jiráska

31.1.2015
KD
Dolní Lutyně
31.1.2015

Růžičkový bál

31.1.2015 - 20.00
zámek
Osvračín
31.1.2015

Rybářský ples

31.1.2015 - 20:00
lidový dům
Chrást
31.1.2015

Rybářský ples

31.1.2015
Dům kultury
Ostrov
31.1.2015

Rybářský ples

31.1.2015

Senice na Hané
31.1.2015

Rybářský ples

31.1.2015
KD
Velká Bíteš
31.1.2015

Salesiánský ples

31.1.2015 - 19:30
KD Vltava
České Budějovice
31.1.2015

SDH Ústí nad Orlicí - ples

31.1.2015 - 20:00
KD Ústí nad Orlicí
Ústí nad Orlicí
31.1.2015

Skautský ples

31.1.2015
KKC
Rapotín
31.1.2015

Skautský ples

31.1.2015
sokolovna
Dolní Újezd
31.1.2015

Sokolský ples

31.1.2015
sál Obecního domu
Kateřinice
31.1.2015

Sokolský ples

31.1.2015
Sokolovna Smržice
Smržice
31.1.2015

Sokolský ples

31.1.2015 - 20:00
KD
Držkov
31.1.2015

Sokolský ples

31.1.2015
KD
Osík
31.1.2015

Sokolský ples - maškarní

31.1.2015 - 20:00
sokolovna
Kokory
31.1.2015

Sousedský bál

31.1.2015
KD
Zašová
31.1.2015

Sousedský ples

31.1.2015 - 19:00
KD
Zašová
31.1.2015

SPOLEČENSKÝ PLES

31.1.2015 - 20:00
MC Koloseum
Krupka
31.1.2015

Společenský ples

31.1.2015 - 20:00
Obecní KD
Svatobořice-Mistřín
31.1.2015

Společenský ples ČČK

31.1.2015

Záboří
31.1.2015

Společenský ples obcí

31.1.2015 - 20:00
Kulturní sál obecního hostince
Bolehošť
31.1.2015

Společenský ples SRPDŠ

31.1.2015 - 19:00
KD
Prušánky
31.1.2015

Společný ples neziskových organizací v Kutné Hoře

31.1.2015
KD Lorec
Kutná Hora
31.1.2015

Společný ples OÚ a Sokol Bílá Lhota

31.1.2015
KD
Bílá Lhota
31.1.2015

Sportovci

31.1.2015

Pohled u Přibyslavi
31.1.2015

Sportovní ples

31.1.2015

Králíky
31.1.2015

Sportovní ples

31.1.2015 - 19:30
Sportovní hala TJ
Nivnice
31.1.2015

Sportovní ples

31.1.2015

Petřvald
31.1.2015

Sportovní ples

31.1.2015

Pustějov
31.1.2015

Sportovní ples

31.1.2015
KD
Služovice
31.1.2015

Sportovní společenský ples

31.1.2015 - 20:00
KD
Bartošovice v Orlických Horách
31.1.2015

SSOŠ Prima

31.1.2015 - 20:00
Středisko volného času
Rýmařov
31.1.2015

Stužkovací Ples Gymnázia Zábřeh

31.1.2015
Velký sál KLUBu
Zábřeh
31.1.2015

Swingový ples

31.1.2015
Katolický dům
Kopřivnice
31.1.2015

Šibřinky

31.1.2015
KD Kokory
Kokory
31.1.2015

Šibřinky pro dospělé

31.1.2015
KD
Ivanovice na Hané
31.1.2015

Školní ples

31.1.2015 - 20:00
restaurace Zátiší
Němčice nad Hanou
31.1.2015

Tradiční sokolské ŠIBŘINKY

31.1.2015
KD
Ivanovice na Hané
31.1.2015

Ústřední krojovaný ples Orla ČR

31.1.2015 - 19:00
Moutnická orlovna
Moutnice
31.1.2015

Valašský bál

31.1.2015

Valašské Klobouky
31.1.2015

Velké sportovní plesy

31.1.2015
Sokolovna Čechovice
Čechovice
31.1.2015

Velký maškarní karneval sportovců

31.1.2015 - 19:30
sokolovna Charvátská Nová Ves
Břeclav
31.1.2015

VIII. Rybářský ples

31.1.2015 - 20:00
KD Třešť
Třešť
31.1.2015

Vinařský ples

31.1.2015 - 20:00
sokolovna
Tetčice
31.1.2015

X. Ples sportovců

31.1.2015 - 20:00
Lipová
Lipová
31.1.2015

XI. obecní ples

31.1.2015 - 20:00
Mojné
Mojné
31.1.2015

XI. Ples města Bechyně

31.1.2015 - 20:00
KS města Bechyně - Velký sál
Bechyně
31.1.2015

XII. farní ples

31.1.2015 - 19:30
sportovní hala
Bánov
31.1.2015

XII. ples města Bučovice

31.1.2015 - 19:30
Katolický dům
Bučovice
31.1.2015

XIII. Myslivecký ples

31.1.2015 - 20:00
Multifunkční centrum
Hlinsko
31.1.2015

XIII. ples seniorů

31.1.2015 - 14:00
KD Beseda
České Velenice
31.1.2015

XIV. sportovní ples

31.1.2015 - 20:00
hostinec Dubanka
Dubany
31.1.2015

XV. Reprezentační ples města Sušice

31.1.2015 - 20:00

Sušice
31.1.2015

XXIV. OBECNÍ PLES

31.1.2015 - 19.30
Ostravice, hotel Freud
Ostravice
31.1.2015

Zahradkářský ples

31.1.2015 - 20:00
Tělocvična ZŠ
Oldřišov
31.1.2015

Zahrádkářský ples

31.1.2015 - 20:00
Dům kultury a sportu Jezernice
Jezernice
31.1.2015

Zahrádkářský ples

31.1.2015

Oldřišov
31.1.2015

Zahrádkářský ples

31.1.2015
dělnický dům
Zastávka
31.1.2015

Zemědělský ples LEDEKO

31.1.2015 - 20:00
KD Letovice
Letovice
31.1.2015

Zvěřinové hody

31.1.2015

Palkovice
31.1.2015

Retro v Keslu

31.1.2015 - 19:30
Kulturní a společenské centrum KESL
Česká Ves u Jeseníku
31.1.2015

Společenský Ples Mikroregionu Slušovicko

31.1.2015 - 19:00
Slušovice (Nová Sokolovna)
Slušovice
31.1.2015

Obecní ples

31.1.2015 - 20:00
KD Bludov
Bludov
31.1.2015

Námořnický Bál

31.1.2015 - 20.00
Kulturní dům Kaskáda
Bílina
1.2.2015

105. Hasičský bál

1.2.2015 - 20:00
sokolovna
Kruh
1.2.2015

Brouččí bál

1.2.2015
společenský dům
Solnice
1.2.2015

Dětské šibřinky – tradiční zábavný program pro děti

1.2.2015
Sokolský dům Kroměříž
Kroměříž
1.2.2015

Dětský karneval

1.2.2015

Brumov - Bylnice
1.2.2015

Dětský karneval

1.2.2015 - 15:00
KD
Klášterec nad Ohří
1.2.2015

Dětský karneval

1.2.2015 - 14:00
sokolovna
Kokory
1.2.2015

Dětský karneval

1.2.2015 - 14:00
Dům kultury Milevsko
Milevsko
1.2.2015

Dětský karneval

1.2.2015 - 14:00
KD
Žebětín
1.2.2015

Dětský krojový ples

1.2.2015 - 14:00
Společenský dům
Hustopeče
1.2.2015

Dětský maškarná bál

1.2.2015 - 14:00
KD Moravský Žižkov
Moravský Žižkov
1.2.2015

Dětský maškarní karneval

1.2.2015 - 14:00
sokolovna Charvátská Nová Ves
Břeclav
1.2.2015

Dětský maškarní ples

1.2.2015
Katolický dům
Lubina
1.2.2015

Dětský maškarní ples SDH

1.2.2015 - 14:00
KD
Hlučín
1.2.2015

Karneval pro děti

1.2.2015
DK
Šumperk
1.2.2015

Maškarní ples MŠ

1.2.2015
KD Bohuslavice
Bohuslavice
1.2.2015

Ples Gymnázia

1.2.2015

Bystřice nad Pernštejnem
1.2.2015

TANEČNÍ VEČERY

1.2.2015 - 17:00
K-Trio
Ostrava
2.2.2015

Hotelová škola Vršovická

2.2.2015 -  19:00 
Lucerna
Praha
3.2.2015

Gymnázium Botičská

3.2.2015 -  19:00 
Lucerna
Praha
3.2.2015

Maturitní ples SŠ a VOŠ cestovního ruchu

3.2.2015
Metropol
České Budějovice
4.2.2015

Maturitní ples Gymnázia J.V.Jirsíka

4.2.2015
Metropol
České Budějovice
4.2.2015

Smíchovská Průmyslová škola

4.2.2015 -  19:00 
Lucerna
Praha
5.2.2015

Maturitní ples Česko – anglického gymnázia

5.2.2015
Metropol
České Budějovice
5.2.2015

SŠ managementu a služeb

5.2.2015 - 19:00
ND Smíchov
Praha
5.2.2015

SZŠ Ruská

5.2.2015 -  19:00 
Lucerna
Praha
6.2.2015

119. Hasičský ples

6.2.2015 - 20:00
KD
Telecí
6.2.2015

16. reprezentační ples Gymnázia Židlochovice

6.2.2015 - 20:00
sokolovna Židlochovice
Židlochovice
6.2.2015

4. petrovský ples

6.2.2015 - 20:00
KKC Rapotím
Rapotín
6.2.2015

50. Studentský ples Gymnázia Moravský Krumlov

6.2.2015 - 20:00
Hotel Epopej
Moravský Krumlov
6.2.2015

6. Obecní ples

6.2.2015

Litochovice
6.2.2015

73. Reprezentační zahradnický ples

6.2.2015
Palác Žofín
Praha
6.2.2015

Farní ples

6.2.2015
Dům školství Břeclav
Břeclav
6.2.2015

Farní ples

6.2.2015 - 20:00
KD Letovice
Letovice
6.2.2015

Folklorní ples

6.2.2015 - 19:00
hotel Praděd Thamm
Zlaté Hory
6.2.2015

Gymnázium Boskovice

6.2.2015 - 20:00
sokolovna
Boskovice
6.2.2015

Gymnázium Na Pražačce

6.2.2015 -  19:00 
Lucerna
Praha
6.2.2015

Hasičský ples

6.2.2015 - 20:00
Sokolovna
Rožnov u Jaroměře
6.2.2015

Kloboukový ples 

6.2.2015
KD
Baška
6.2.2015

Křesťanský ples

6.2.2015

Horažďovice
6.2.2015

Maškarní ples

6.2.2015

Sestrouň
6.2.2015

Maškarní ples

6.2.2015

Sestrouo
6.2.2015

Maškarní veselí

6.2.2015 - 20:00
Společenský dům Beseda
Nivnice
6.2.2015

Maturitní ples

6.2.2015
Městské divadlo v Prostějově
Prostějov
6.2.2015

Maturitní ples ESOZ Chomutov (OA)

6.2.2015 - 20:00
Městské divadlo
Chomutov
6.2.2015

Maturitní ples GJJ Litoměřice Oktáva

6.2.2015 - 20:00
KD
Litoměřice
6.2.2015

Maturitní ples GSOŠ Klášterec nad Ohří – 4. S

6.2.2015
KD
Klášterec nad Ohří
6.2.2015

Maturitní ples GSOŠ Klášterec nad Ohří – 4. S

6.2.2015

Klášterec nad Ohří
6.2.2015

Maturitní Ples Gymnázium D.K.N.L.

6.2.2015 - 20:00
zábavní centrum Zálabí
Dvůr Králové nad Labem
6.2.2015

Maturitní ples Hotelové školy Teplice tř. HŠ 4.B a N2

6.2.2015
Krušnohorské divadlo
Teplice
6.2.2015

Maturitní ples Libverda I.

6.2.2015 - 20:00

Děčín
6.2.2015

Maturitní ples OA 4. B.

6.2.2015
KC Jitka
Jindřichův Hradec
6.2.2015

Maturitní ples SOŠ a SOU Třemošnice

6.2.2015

Třemošice
6.2.2015

Maturitní ples SPgŠ Litoměřice

6.2.2015
KD
Klapý
6.2.2015

Maturitní ples SPgŠ Nová Paka

6.2.2015
Masarykovo divadlo
Jičín
6.2.2015

Maturitní ples SŠ designu a tvorby nábytku Liberec

6.2.2015 - 20:00
KC VRATISLAVICE 101010
Vratislavice
6.2.2015

Maturitní ples VASS

6.2.2015 - 20:00
Zámecký skleník
Boskovice
6.2.2015

Maturitní ples VOŠ a Střední zemědělské školy Benešov

6.2.2015 - 20:00
KD
Karlov
6.2.2015

Motorkářský ples

6.2.2015

Lysice
6.2.2015

Myslivecký ples

6.2.2015
KD
Budišov nad Budišovkou
6.2.2015

Myslivecký ples

6.2.2015
KD
Velký Beranov
6.2.2015

Papučák 

6.2.2015

Bohuňovice
6.2.2015

Ples AGRA

6.2.2015
KD
Deštná
6.2.2015

Ples Budvaru

6.2.2015
Metropol
České Budějovice
6.2.2015

Ples FK Olympie

6.2.2015
sokolovna
Týn nad Vltavou
6.2.2015

Ples Gymnázia T.G. Masaryka Hustopeče

6.2.2015 - 20:00
Společenský dům
Hustopeče
6.2.2015

Ples Gymnázia TGM

6.2.2015 - 20:00
Sál Společenského domu
Hustopeče
6.2.2015

Ples Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická Nová Paka

6.2.2015
Masarykovo divadlo
Valdice
6.2.2015

Ples gymnázium Holice

6.2.2015

Sezemice
6.2.2015

Ples GYMSO

6.2.2015

Sokolov
6.2.2015

Ples Gynmázia Kroměříž

6.2.2015
Dům kultury v Kroměříži
Kroměříž
6.2.2015

PLES KDU-ČSL

6.2.2015
Výstaviště Flora
Olomouc
6.2.2015

Ples Konzervatoře Evangelické akademie

6.2.2015
Regionální centrum Olomouc
Olomouc
6.2.2015

Ples MěSOŠ Klobouky

6.2.2015 - 20:00
Sál školy
Klobouky u Brna
6.2.2015

Ples Města – 11. Ročník

6.2.2015 - 20:00
společenské centrum
Týnec
6.2.2015

Ples města Jablunkova - "Barvy všecky"

6.2.2015 - 19:00
sál radnice
Jablunkov
6.2.2015

ples OA Val. Mez.

6.2.2015
zámek Žerotínů
Valašské Meziříčí
6.2.2015

Ples obce Petrov nad Desnou

6.2.2015
KKC
Rapotín
6.2.2015

Ples obce Včelná

6.2.2015
KD
Včelná
6.2.2015

Ples při svíčkách

6.2.2015 - 20:00
KD
Borovany
6.2.2015

ples Soukromé SŠ pro marketing a ekonomiku podnikání

6.2.2015
hotel Cascade?
Most
6.2.2015

Ples SPgŠ Litomyšl 4.A

6.2.2015 - 19:30
Smetanův dům
Litomyšl
6.2.2015

Ples sportovců

6.2.2015
KD Břeclav
Břeclav
6.2.2015

Ples SPŠSK

6.2.2015
Dům kultury Koruna
Hořice
6.2.2015

Ples Základní umělecké školy

6.2.2015

Králíky
6.2.2015

Ples ZŠ Komenského

6.2.2015 - 19:30
KD Poštorná
Břeclav
6.2.2015

Reprezentační bál Stojanova gymnázia Velehrad

6.2.2015 - 19:00
Stojanovo gymnázium, Velehrad
Velehrad
6.2.2015

Reprezentační ples školy

6.2.2015
Společenský dům Prostějov
Prostějov
6.2.2015

Reprezentační ples VŠL, o.p.s. - DELTA Morava

6.2.2015 - 20:00
Městský dům
Přerov
6.2.2015

Rodičovský ples

6.2.2015

Boršice
6.2.2015

SENIOR PLES

6.2.2015 - 18:00
Dům kultury Milevsko
Milevsko
6.2.2015

Skautský ples

6.2.2015 - 20:00
KS Zámek
Polná
6.2.2015

Skautský ples

6.2.2015
KD
Jedovnice
6.2.2015

Sokolský ples

6.2.2015 - 20:00
KD Radslavice
Radslavice
6.2.2015

Společenský Ples Charity Zábřeh

6.2.2015
Katolický dům
Zábřeh
6.2.2015

Společný ples Sdružení Neratov a  ZŠ speciální Neratov

6.2.2015 - 17:00
KD
Bartošovice v Orlických Horách
6.2.2015

Sportovní bál

6.2.2015

Klenčí pod Čerchovem
6.2.2015

Sportovní ples

6.2.2015 - 20:00
sál Olešnické hospody
Olešník
6.2.2015

Sportovní ples

6.2.2015

Radslavice
6.2.2015

SŠUP Ústí nad Orlicí - maturitní ples

6.2.2015 - 19:00
KD Ústí nad Orlicí
Ústí nad Orlicí
6.2.2015

Starkočský ples

6.2.2015 - 20:00
Starkoč
Čáslav
6.2.2015

Starkočský ples

6.2.2015 - 20:00

Starkoč
6.2.2015

STUDENTSKÝ PLES GJP

6.2.2015
sokolovna
Slavičín
6.2.2015

ŠKOLNÍ PLES

6.2.2015 - 20:00
tělocvična
Roztoky
6.2.2015

Školní ples OA Bučovice

6.2.2015

Nesovice
6.2.2015

Tradiční masopustní bál RCL

6.2.2015 - 20:00
Lidové sady
Liberec
6.2.2015

Valašský bál

6.2.2015

Brumov - Bylnice
6.2.2015

VII. reprezentační ples SRDPŠ při ZUŠ Mikulov

6.2.2015 - 19:00
Hotel Eliška
Mikulov
6.2.2015

XV. ples městyse Švábenice

6.2.2015 - 20:00
KD Švábenice
Švábenice
6.2.2015

XXV. Městský ples

6.2.2015
sokolský dům
Vyškov
6.2.2015

Zahradnický ples

6.2.2015
Velký sál KLUBu
Zábřeh
6.2.2015

Zemědělský ples pod záštitou Minipivovaru Zobak

6.2.2015 - 20:00

Bílovec
6.2.2015

Žákovský ples pro 8. a 9. ročník

6.2.2015
besední dům
Vyškov
6.2.2015

Hasičský ples Krasíkovice

6.2.2015 - 20:00
KD Krasíkovice
Krasíkovice

Webdesign STUDIO VIRTUALIS